Ana sayfa » Bilinçaltı ve Hipnotelkin » Bilinçaltı Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?
Bilinçaltı ve Hipnotelkin Genel

Bilinçaltı Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

bilinçaltı temizleme yöntemiyle değişim ve bilinçaltı temizleme müziği

Bilinçaltı temizliği kavramını birçok kez duymuşsunuzdur. Bilinçaltını tamamen boşaltıp silmek midir, nasıl birşeydir bu bilinçaltı temizliği? Ayrıca bilinçaltında temizliği hangi amaçlarla yapılıyor bunları birazdan öğreneceksiniz.

 

Bilinçaltı Temizliği Nedir?

Bilinçaltı temizliği aslında yanlış anlaşılabilen bir kavramdır. Bilinçaltında depolanmış olan bazı yanlış inançları tam tersiyle değiştirmektir aslında. Yani bilinçaltından herhangi bir inancı, bilgiyi bilgisayardan siler gibi silmek söz konusu değil. Temizleme kelimesi de burada yanlış anlaşılmamalı. Bilinçaltı temizliği yapıldığında bilinçaltında ne var ne yok tüm yanlış inançları değiştirmek de söz konusu değildir. Bazı web sitelerinde bilinçaltı temizliği adı altında hipnoz ürünleri satıldığını görüyorum. O ürünün amacı da güya bilinçaltını temizlemek. Peki hangi konuda? Konu yok, temizlemek işte, genel olarak temizlik. Böyle bir şey olamaz…  Ayrıca bilinçaltındaki yanlış inançların her birini ayrı ayrı değiştirmek gerektiğine dair konuyu ve nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için buradan çekirdek inanç yazısına göz atabilirsiniz.

Siz özgüven konusunda değişmek ve özgüvenli olmak istiyorsanız ya da tükenmiş hissediyorsunuz bu  durumda da enerjik ve mutlu hissetmek istiyorsunuz. İşte bu durumda buna neden olan bilinçaltında bazı yanlış inançlar olmaktadır. Sizin özgüvensiz olmanızı sağlayan hatalı inancınız. Bu inancın tam tersiyle değiştirilmesi durumu söz konusudur ancak. Yani “özgüven eksikliğiniz var bilinçaltınız temizlemelisiniz” denildiğinde burada aslında özgüven eksikliğine neden olan yanlış inancınızı doğru olanıyla değiştirmek kastedilmektedir ve öyle yapılmalıdır.

 

Bilinçaltı Temizleme Müziği

Bu şekilde satılan yani “bilinçaltı temizleme müziği” olarak satılan telkinlerin konusu eğer belirli bir inancı değiştirmeye yönelikse evet işe yarayabilir. Ancak bilinçaltı temizliği yaptıranlar ya da bunu düşünenler dikkatli olsun çünkü genel olarak bilinçaltını temizlemekten bahsediyorsa oradan uzaklaşın, hem de koşarak. Örneğin sosyal fobi nasıl yenilir yazısına tıklayarak sosyal fobiyi en etkili şekilde nasıl yenebileceğinize ve nelerin pek işe yaramayacağına bakabilirsiniz

Bilinçaltını temizlemek için bir müzik yeterli olmayabilir. Yani bilinçaltına belirli mesajları yerleştirebilmek için aynı zamanda sizin de çabanız gerekebilir. Bu konudaki doğru inanca “gerçekten inanmanız” daha kolay değişmesini sağlar.

Biz hipnotelkin setleri olarak bilinçaltınızdaki her bir sorun için ayrı ayrı setler üretiyoruz. Yani sosyal fobi, depresyon, özgüven vb. Hangi konuda değişime ihtiyacınız varsa o konuda set alabilirsiniz. Set içerisinde Subliminal telkinler içeren bir adet müzik ve aynı zamanda subliminal mesaj görüntüleri içeren bir video ve bir de hipnoz haline sokarak size hipnoterapi uygulayan bir simülasyon bulunmaktadır. Sorununuzla ilgili set kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.