Ana sayfa » İade Politikası

İade Politikası

Herhangi bir etki alamadığınızı hissederseniz sorgusuz sualsız seti geri iade edebilirsiniz. İade ücretinin dışındaki kalan ürün bedeli tarafınıza komple iade edilecektir.
İade Hakkı yalnızca ürünü satın alma esnasında “para iade garantisi” seçeneğini işaretlerseniz aktif olacaktır.  
Setin tam anlamıyla etki sağlayabilmesi için 21 gün kullanmanız gerekir. 21 günün sonunda değişimi hissedersiniz. Dolayısıyla kullanmaya başladıktan 14 gün sonrasında artık yavaş yavaş ilk değişim sinyallerini hafiften fark edebilmeye başlarsınız, eğer hiçbir şekilde bir değişim sinyali fark edemezseniz bu durumda 15. ve 16. günler içerisinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Seti denemenizi ve değişimi hissettiğinizi görmenizi istiyoruz. Bu yüzden ilk 14 gün iade kabul etmiyoruz.
Örneğin 01.Ocak tarihinde satın aldınız diyelim. Bu durumda 14.Ocak tarihine kadar deneyip kullanıyorsunuz, ardından 15. Ocak ve 16.Ocak tarihlerinde sorgusuz sualsiz para iade talebinde bulunabilirsiniz. Veritabanımıza iade tarihiniz otomatik olarak kaydedileceğinden dolayı iade işlemini gerçekleştirebilmemiz için tarihe dikkat etmeniz gerekir. Ürünü satın aldıktan sonra bizimle her daim iletişim kurabilir soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.