Ana sayfa » Bilinçaltı ve Hipnotelkin » Subliminal Telkin Nedir?
Bilinçaltı ve Hipnotelkin

Subliminal Telkin Nedir?

Subliminal telkin ve zararları var mıdır

Subliminal telkin yaşamınıza yönelik kalıcı değişimler meydana getirmek üzere uyguladığınız çalışmalardır. Subliminal telkinler bilinçaltınıza doğrudan mesajlar vererek bu mesajların direkt olarak yerleşmesini amaçlar. Yerleşen bu mesajlar bilinçaltında bir konuya dair bakış açınızı değiştirmeye başlar, böylece verdiğiniz tepki değişir, hayatınız değişir. Gerçekten de böyle midir, peki tam olarak nedir bu subliminal telkin?

Subliminal Telkin

Subliminal kelimesini incelersek gizlenmiş anlamına gelmektedir. Telkin kelimesi de bilinçaltınıza verdiğiniz mesajlardır, o cümlelerdir. Dolayısıyla subliminal telkin gizlenmiş mesajlardır diyebiliriz.

Peki neden gizlenmiş? Çünkü bilinçaltına bir şeyin yerleşmesi bildiğiniz gibi çok zordur. Kendiniz bile şöyle düşünüyor olabilirsiniz “benim bilinçaltım kolay kolay değişmez” genelde böyle düşünen danışanlarımızın bilinçaltı aksine daha kolay değişmektedir 🙂 Bilinçaltına bir mesajın yerleşmesini engelleyen şey “bilinç”tir. Yani bilinciniz direnç oluşturur.

Vermiş olduğunuz mesajın doğru olmadığını “kendini kandırma” der gibi engeller. Direnç oluşturur. Bir gece kulübünün önündeki bodyguard görevlisi gibidir. İçeri almaz. Bilinçaltına doğrudan sızabilmek için bu bodyguard görevlisini oyalamak, ona yakalanmadan yani o fark etmeden içeri sızmak gerekir. Bu da o görevliye saklanarak mümkündür.

Tıpkı bu mantıkta olduğu gibi bilinciniz tarafından fark edemediğiniz mesajlar doğrudan bilinçaltına sızar. Bilinciniz o sırada farklı bir şeye odaklanmıştır. Tam olarak bu tekniği kullanır subliminal telkin yöntemi. Bu konuda telkin ile bilinçaltı temizliği makalesini okumadıysanız size çok şey anlatacaktır. Hemen buradan -> Telkin ile Bilinçaltı Temizliği makalesini tıklayarak okuyabilirsiniz.

Subliminal Telkin Zararları

Subliminal telkin zararları var mıdır gerçekten? Bu soru kafanızı kurcalamış olabilir. Evet bir konuda zararı olabilir. Bu da yanlış hazırlanmış bir subliminal telkinin boşuna zamanınızı alması, zaman kaybı yaşamanız gibi bir zarar. Onun dışında başka bir zararı olamaz. Çünkü yanlış hazırlanmış olan bir subliminal telkin etki etmez, ne olumlu ne de olumsuz herhangi bir etkisi olmaz.

Subliminal telkinler sadece sizi ikna etmeye çalışan birinin inanmadığınız bir konuda size kanıtlar göstererek “vay be gerçekten doğru söylüyormuş” deyip inancınızı değiştirmeniz gibi bir düzeye getirir. Böyle bir konunun hayatınızda ararı var mıdır? O halde bunun da bir zararı olmayacaktır.

 

Subliminal Telkin Nasıl Uygulanır?

Maalesef kendi kendinize uygulayamazsınız. Çünkü kendi kendinize vereceğiniz mesajlar bilinçli olacağınızdan dolayı verdiğiniz mesajları hem verirken hem de duyarken fark edeceksiniz. Bu da bilincinize takılması anlamına geliyor yani subliminal telkini subliminal telkin yapan asıl olay orada bitiyor zaten. Bu durumda gizlenmiş mesajlardan oluşan set kullanmanız gerekir. Bu setin doğru şekilde hazırlandığından emin olun. Yani mesajları gizlemeye çalışırken mesajları tamamen kaybetmiş setler kullanmayın boşuna.

Bilinçaltı setlerimiz tamamen subliminal mesajlar vererek bilinçaltı değişimi meydana getirir. Farklı teknikler kullanarak oluşturulmuş birden fazla materyale sahip setlerimizi inceleyebilirsiniz. Her bir soruna yönelik ayrı ayrı hazırlanmış setlerden kendi değiştirmek istediğiniz konudaki seti seçip kullanın. Setlerin içerisinde 1 adet subliminal mesajlar içeren müzik, bir adet subliminal görüntüler içeren video bulunmaktadır. Aynı zamanda setlerin içerisinde bir adet de hipnoterapi simülasyonu da bonus olarak gelmektedir. Bu da 5-10 dakikalık uzandığınızda hipnoz olmanızı ve hipnoz olarak bilinçaltınızda değişim meydana getirmeyi amaçlayan sesli ve görüntülü eş zamanlı ilerleyen bir hipnoz materyalidir.

Son olarak içerisindeki kullanım kılavuzuyla birlikte nasıl kullanılacağını da detaylı olarak görebiliyorsunuz.

Hemen setleri incelemek için buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.