Ana sayfa » Bilinçaltı ve Hipnotelkin » Telkin İle Bilinçaltı Temizliği
Bilinçaltı ve Hipnotelkin Kişisel Gelişim

Telkin İle Bilinçaltı Temizliği

bilincaltini telkin ile temizleme

Telkin ile bilinçaltı temizliği hayatınızdaki sorunlar ve kendinizde değiştirmek istediğiniz özellikler için kullanıldığınız yöntemdir daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Yani bilinçaltını temizlemek onun içinde ne var ne yok silip boşaltmak gibi bir şey değil, böyle bir yanlış algılamaya kapılmayın her bir sorun için ayrı bilinçaltı temizliği yapılmaktadır.

Bununla alakalı yazıyı okumadıysanız bilinçaltı temizliği nedir konusundaki o makaleyi de okuyabilirsiniz.

Peki telkinler kullanarak bilinçaltı temizliği nasıl yapılır ona bakalım.

Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Bilinçaltı temizliği için öncelikle hedef belirlemelisiniz. Değiştirilmek istenen yani öteki tabirle temizlenecek olan unsur nedir? Bu unsuru belirleyin.

 

  • Ardından bu belirlediğiniz unsura sebep olan çekirdek inançlarınız neler bunları düşünün. Yani o duruma o şekilde tepki vermenizi saplayan en iç, asıl temeldeki “inancınız” nedir bunu saptayın. Çünkü değiştirilecek olan öğe buradaki inancınızdır.

 

  • Ardından bu inancın tam tersi olan inancın ne olduğunu net bir şekilde belirleyin. Bu belirlemiş olduğunuz yeni inanç kalıbını bilinçaltınıza yerleştirmeye hazırsınız. Peki nasıl?

 

Telkinleri kullanarak yerleştireceksiniz. Telkinleri kendi kendinize söyleyebilirsiniz, kendi kendinize yapacağınız telkinler bilinçli yapıldığından dolayı etkisi çok küçüktür. Ancak yine de “küçüktür” dedim yoktur demedim. Dolayısıyla bu şekilde de bir nebze de olsa çözüme ulaşabilirsiniz. Bu konudaki yazımızı okumadıysanız -> bilinçaltı telkinleri nedir, nasıl oluşturulur konusunu buradan okuyabilirsiniz.

 

Bilinçaltı Temizleme Müziği

Bu şekilde birçok ürün görmüşsünüzdür. Az önceki yazımda bahsettim ama kısaca burada tekrar hataya düşmemeniz için belirteyim. Bilinçaltı temizleme müziği olarak ücretli ücretsiz alıp kullandığınız o müzikler;

Belirli bir sorunun değişimine yönelik mi, yoksa genel bir temizleme olduğu mu söyleniyor? Genel bir temizlik diye bir şey yoktur ne yazık ki.

Her kulaklık veya hoparlör aynı frekans aralığını iletmeyebilir. Hazırlayanlar duymamanız için düşük frekansta telkinleri yerleştireceğinden dolayı yerleştirdikleri sesi hassas kulaklık ve bilgisayar aracılığıyla görüyor olabiilirler ancak sizin dinleyeceğiniz cihazlarda bu frekanslar kayıplara uğramış olabilir.

Bu noktalara dikkat etmenizi öneririm.

Telkin ile Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

Eğer kendi kendinize uygulayacaksanız; ayna karşısında veya gece uykuya dalmak üzereyken kendinize bu olumlama cümlelerini söyleyebilirsiniz. Bir diğer yöntem de bir arkadaşınıza bu cümleleri gerçekten öyleymişsiniz gibi konuşma sırasında söylemenizdir. Bu bilincinizin direncini kırarak beyninizdeki inandırıcılığı artıracak ve daha kolay bilinçaltınıza yerleşmesini sağlayacaktır. En etkili yöntem ise; Bu telkinlerin bilincinizin direncine kapılmadan direkt olarak bilinçaltına yerleşebilmesidir. Bu da ancak bilincinizin direncini kırarak mümkündür.

Peki bu nasıl olabilir? Bilincinize fark ettirmeden bu mesajları size vermekle mümkün olabilir. Peki siz bu mesajları kendinize söylerken bunu yapabilir misiniz? Maalesef hayır çünkü kendi kendinize söylerken bilinçli olduğunuzdan dolayı bilincinize fark ettirmemek gibi bir durum söz konusu olamaz.

Bilincinize fark ettirmeden bu mesajları size verebilmek için mesajların subliminal mesajlar olması gerekiyor, yani gizlenmiş şekilde olması gerekiyor. Bir müziğin arkasına uygun teniklerle, frekans kayıpları yaşanmadan yerleştirerek, bir video görüntüsünün içerisine görsel olarak bir mesajı gizleyerek yapılabilir. Hem müzik hem de video görüntüsü olarak hazırladığımız bilinçaltı setlerimizi inceleyebilirsiniz.

Setlerimizin içerisinde hem subiminal mesajlar içeren bir müzik, hem gizlenmiş görüntülerle bilinçaltı mesajları içeren bir video hem de bir hipnoterapi simülasyonu bulunmaktadır. Hipnoterapi simülasyonu 5-10 dakika içinde uzanarak uygulayacağınız bir hipnoz materyalidir. Bir de setin içerisinde bulunan kullanma kılavuzuyla en doğru şekilde uygulayarak 21 gü içinde değişimi tamamlayabilirsiniz. Bahsettiğim setleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sonraki yazılarımızda fayda sağlamaya devam etmek dileğiyle..